"Дніпропетровських терористів" судитимуть закрито

П'ятниця, 8 листопада 2013, 13:49

Індустріальний райсуд Дніпропетровська вирішив проводити засідання у справі про скоєння терактів у Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі в закритому режимі.

Про це журналістам повідомив адвокат обвинуваченого Віктора Сукачова Олександр Шишкін, передають "Українські новини".

Шишкін повідомив, що суд ухвалив рішення у зв'язку з початком допитів експертів у справі.

"За клопотанням сторони державного обвинувачення суд прийняв таке рішення про проведення допитів експертів у закритому режимі", - сказав він.

За даними Шишкіна, станом на 8 листопада були допитані 4 експерта з боку обвинувачення, зокрема, фахівці з вибухової справи та хімії.

Адвокат зазначив, що захистом також було підготовлено клопотання про залучення експертів, але суд розгляне його і прийме рішення тільки після закінчення допиту всіх експертів звинувачення.

Суд не визначив конкретні терміни проведення засідань у закритому режимі.

27 квітня 2012 року в громадських місцях у центрі Дніпропетровська з невеликим проміжком у часі сталися 4 вибухи невідомих пристроїв, в результаті яких постраждала 31 людина.

Правоохоронні органи порушили кримінальну справу за фактом терористичного акту. Були заарештовані четверо підозрюваних.

У червні 2012 року цю справу було об'єднано в одне провадження з іншими кримінальними справами за фактом вибухів у Харкові 13 жовтня, у Запоріжжі - 21 жовтня і в Дніпропетровську - 16 листопада 2011 року.powered by lun.ua