Качинський закликав ЄС готувати "великий план" підтримки України

Неділя, 1 грудня 2013, 11:51

Лідер найбільшої опозиційної партії у Польщі "Закон та справедливість" (PiS) та колишній глава польського уряду Ярослав Качинський закликав Європейський союзу підготувати "великий план" підтримки України.

Про це йдеться в повідомлені розміщеному на офіційному веб-сайті партії, повідомляє УНІАН.

"Україна насправді потребує великого плану. Це не може бути якась дрібна підтримка. Це повинні бути масштабні дії. ЄС може до них вдаватися тоді, коли треба", - заявив він.

Лідер PiS також сказав, що від того, який шлях вибере зараз Україна залежить, як далеко сягне демократизація на європейському континенті, в тому числі, в Росії.

В свою чергу глава польського МЗС Радослав Сікорський критично прокоментував цю заяву опозиційного політика.

"Очікую від політиків PiS декларації, скільки польських мільярдів хочуть закачати у скорумповану економіку України, аби перекупити президента Януковича", - написав він на своєму twitter.

Він також заявив, що не можна погоджуватися на "меркантильну логіку" Росії, Президента України Віктора Януковича та PiS, зауваживши, що спочатку треба запроваджувати реформи, а потім вже отримувати допомогу.

Глава МЗС також наголосив, що "великий план" для України вже існує.

"Це Угода про асоціацію. Значні кошти теж з МВФ. Треба тільки почати запроваджувати реформи", - написав він у twitter в неділю вранці.

Як повідомлялося, європейська спільнота різко засудила жорстокий розгін мирної акції протесту на Майдані Незалежності.

powered by lun.ua