Міліція розказала про жертви під АП від атаки штурмовиків

Неділя, 1 грудня 2013, 15:16

В результаті дій близько 200 нападників, які штурмували лінію охорони під Адміністрацією  президента 5 правохоронців отримали тілесні ушкодження, у трьох - хімічне отруєння від невідомого газу.

Про це йдеться у повідомленні управління МВС в Україні.

"Нападники використали для своїх протиправних дій трактор-екскаватор. Спецтехніка належить одному з комунальних підприємств столиці і перебувала біля споруджуваної новорічної ялинки", - зазначили в МВС.

Cпецтехнікe учасники акції перегнали від Майдану Незалежності по вул. Інститутській на вул. Банкову  та зруйнували турнікети поблизу адміністрації президента", - додали в управлінні МВС.

"Нападники кидали в бік міліціонерів фальшфеєри, димові шашки та застосували газ невідомого походження. Під час цих подій отримали тілесні ушкодження 5 працівників міліції. В одного з правоохоронців – травма руки від удару ковшем екскаватора. Ще одного працівника міліції притисло ковшем до турнікетів, внаслідок чого він втратив свідомість", - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, троє працівників отримали хімічне отруєння від невідомого газу.

О 14:05 молодики, причепивши турнікети до ковша трактора, відтягнули їх від загороджувального ланцюжка працівників міліції.

Станом на 15:20 під АП провокатори кидають димові шашки, вул.Банкова в диму. Але міліція  поки не чинить спротиву і не реагує на події.

Пізніше в МВС України зазначили: станом на 16:00 постраждали вже 15 працівників міліції, 8 правоохоронців доставлені до лікувального закладу.

Фото прес-служби МВС України
Фото прес-служби МВС України

Як відомо, раніше 1 грудня штурмовики-провокатори пішли штурмувати очеплення на вул.Банковій. Було чути вибухи, видно дим і трактор-екскаватор. Він нібито почав штурмувати автобуси під АП. Через якийсь час люди відступили.

Пізніше стало відомо, що на Банковій ходить Дмитро Корчинський, який дає вказівки молодим людям. Активісти з Євромайдану стали перед трактором і не дають більш агресивно налаштованій групі штурмувати правоохоронців.

У столичній міліції заявили, що правоохоронці не вживають додаткових заходів у зв'язку з подіями останньої години.

Українська правда 

powered by lun.ua