Рибак кличе опозицію на круглий стіл: Влада "не буде підтримувати" побиття

Неділя, 1 грудня 2013, 21:32

Голова Верховної Ради Володимир Рибак ініціює проведення круглого столу за участю представників влади й опозиції для обговоренні ситуації в країні 2 грудня.

Про це він розповів у ефірі телеканалу "Інтер", повідомляють "Українські новини".

"Завтра такий круглий стіл відбудеться, й у всіх представників процесу буде можливість висловити свої думки", - сказав спікер.

Рибак зазначив, що як голова парламенту організує такий круглий стіл.

Спікер підкреслив, що українці мають право проводити мирні збори й висловлювати свою думку, і ніхто не надає право нікому цих людей принижувати й бити.

"Те, що трапилося в ніч із п'ятниці на суботу (з 29 на 30 листопада), таке неможливо в Україні й влада підтримувати таке не буде. Завтра ми цю тему саме в переговорах зачепимо й будемо розглядати", - додав він.

Рибак повідомив, що зустрічався із президентом Віктором Януковичем.

Із його слів, президент також запевнив його, що розгін мирних демонстрантів недозволений і він його не підтримує.

Як відомо, під ранок 30 листопада міліціяжорстко розігнала учасників мітингу на підтримку євроінтеграції України на Майдані Незалежності в Києві. Молодих людей, у тому числі жінок, які залишилися на ніч, били кийками, тягли по землі, били ногами.

У неділю в Києві відбувається багатотисячний мирний мітинг. Водночас, періодично проходять сутички з міліцією та бійки, які спровоковані невідомими.

powered by lun.ua