Арбузов каже, що уряд не злякався складних умов і працює

Понеділок, 2 грудня 2013, 11:47

Кабінет Міністрів готовий працювати навіть у таких складних умовах.

Про це заявив перший віце-прем'єр Сергій Арбузов на погоджувальній Раді.

"Ми готові працювати навіть у таких слуханих умовах, для того щоб показати, що це наша місія", - сказав чиновник.

Він також додав, що всі системи державного забезпечення в країні працюють, а також в уряді працює комісія щодо реагування на ситуацію, яка склалася в країні.

Він також заявив, що уряд не збирається подавати у відставку і готовий працювати далі, незважаючи на загострення політичної ситуації в країні.

"Я хочу заявити, що уряд готовий працювати навіть в таких нелегких умовах. Я тут для того, щоб продемонструвати, що уряд працює, уряд на місці, уряд виконує свої функції", - уточнив Арбузов, якого цитують РІА Новини.

"Всі системи забезпечення країни працюють. Всі міністри сьогодні (у понеділок) звернуться до народу і своїх підлеглих з проханням і наказом, щоб всі системи життєзабезпечення працювали", - додав віце-прем'єр.

Арбузов також повідомив, що по тих подіях, які відбулися на Майдані Незалежності, тривають розслідування.

"Я останнім часом спілкуюся зі студентами та представниками майдану. Я відповідав, відповідаю і буду відповідати на їхні запитання. Дійсно, потрібно працювати з людьми, які стоять на майдані", - зазначив він.

За словами Арбузова, Кабмін збирається запропонувати Європейському союзу створити робочу групу і розробити дорожню карту у питання євроінтеграції України.

"Ми будемо готові підписати (угоду про асоціацію) коли ця дорожня карта стане зрозумілою", - уточнив він.

У вівторок із самого ранку Кабінет Міністрів заблокований мітингувальниками.

Депутат фракції Партії регіонів Григорій Смітюх на засіданні погоджувальної ради висловив думку, що у вівторок можна було б запросити уряд до парламенту.

Арбузов це прокоментував так: "Можемо не зібратися".

Українська правдаpowered by lun.ua