Столичний прокурор з Донбасу розповів, хто має право милуватися Києвом

Четвер, 5 грудня 2013, 15:30

Насолоджуватися краєвидами Києва мають кияни, а не приїжджі, вважає столичний прокурор Микола Бескишкий.

Таку заяву він зробив після засідання парламентського комітету, на якому розглядалися дії правоохоронних органів під час подій у Києві 29 листопада - 1 грудня, пише ЛігаБізнесІнформ.

За словами Бескишкого, Київ є одним з найкрасивіших міст, і в столиці обов'язково повинна бути встановлена ​​новорічна ялинка. " І кияни, а не люди, що приїхали сюди, повинні тут ходити і насолоджуватися красою міста", - сказав він.

Відзначимо, що сам Бескишкий народився одному з сіл Донецької області і до минулого року обіймав різні посади в прокуратурі Донецької та Луганської областей. Прокурором Києва він став 21 листопада 2012 року.

Указом від 27 листопада президент присвоїв Бескишкому чин держрадника юстиції першого класу.

В останні тижні в центрі Києва проходять масові акції протесту на підтримку євроінтеграції. Деякі люди приїхали підтримати ці протести з інших регіонів України. Як повідомлялося, близько 3 тис. осіб вирушили до столиці зі Львова та Львівської області.

Додамо, що, за інформацією ЗМІ, учасників мітингів на підтримку Партії регіонів привозили до Києва з різних кінців України.powered by lun.ua