Перша леді України відсвяткувала ювілей травматологічної лікарні

П'ятниця, 6 грудня 2013, 22:11

Дружина президента України Віктора Януковича Людмила відсвяткувала 60-річчя Донецької обласної травматологічної лікарні.

Як повідомляють "Новости Донбасса", урочисті заходи, в яких взяла участь перша леді країни, відбулися 6 грудня у Донецькому національному академічному українському музично-драматичному театрі.

Вітаючи медиків, голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій Шишацький сказав, що в країні немає революційної ситуації і вони можуть спокійно працювати.

 Людмила Янукович

Як відомо, 30 листопада, близько 4-ї ранку, "Беркут" силою розігнав Майдан Незалежності від мітингувальників, що виступали проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Вдень 30 листопада тисячі українців самоорганізувалися та вийшли на Михайлівську площу, щоб висловити свій протест проти силового розгону мирного мітингу.

1 грудня у Києві відбулося Віче, організоване опозицією, на яке вийшло кількасот тисяч людей. Серед вимог мітингувальників були, зокрема, відставка уряду і покарання винних у побитті учасників Євромайдану.

Пізніше учасники протесту зайняли частину будівлі Київської міськадміністрації, Будинок профспілок та колишній Жовтневий палац.

У той самий день на вулиці Банковій біля адміністрації президента відбулася сутичка між силовиками та мітингувальниками.

5 грудня у прокуратурі заявили, що під час розгону мітингу на Майдані Незалежності 30 листопада постраждало 79 людей.

Станом на 4 грудня вже 305 людей звернулися по медичну допомогу в результаті сутичок, що сталися під час проведення масових акцій протесту в Києві.powered by lun.ua