Автопробіг з Харкова везе на столичний Євромайдан мед і буржуйки

Неділя, 8 грудня 2013, 00:46

У суботу ввечері на площі Свободи в Харкові стартував європробіг "Харків- Київ".

Про це повідомив ініціатор європробігу Іван Варченко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Раніше більшість людей їздили в Київ на Євромайдан по-партизанськи, щоб доїхати. Але ми вирішили, що ми - господарі в нашій країні і в ній ще діє Конституція, яка гарантує нам право на вільне вираження громадянської позиції, свободу політичних поглядів, свободу пересування і т.д. Тому ми влаштовуємо цей євро пробіг "Харків- Київ" , щоб завтра взяти участь у Народному віче", - сказав Варченко.

За його словами, в акції візьмуть участь близько 50 автомобілів з ​​Харківської області, прикрашених прапорцями та стрічками України та ЄС - близько 30 стартували з Харкова, інші повинні приєднатися по дорозі. Передбачається, що в Полтаві до європробігу приєднаються ще кілька десятків машин.

Учасники євро пробігу везуть з собою подарунки від харків'ян київському євромайдану: теплу речі, мед, варення та інші продукти харчування, каремати, прапори, буржуйки і картину "Від Київської Русі до Бандустана, від Ярослава Мудрого до Хама".

За його словами , харківські правоохоронці гарантували , що на території Харківської області вони забезпечать порядок і безпеку учасників акції.powered by lun.ua