Попов: "Знесення пам’ятників – це вандалізм, а не демократія"

Неділя, 8 грудня 2013, 20:41

Голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов засудив знесення пам’ятника Володимиру Леніну на бульварі Тараса Шевченка.

За його словами, рішення про знесення будь-якого пам’ятника на території Києва може ухвалювати лише територіальна громада або уповноважена нею Київрада, повідомляє прес-служба КМДА.

"Демонструючи прихильність до європейських демократичних цінностей, неприпустимо демонструвати правовий нігілізм", - зазначив Попов.

"Те, що відбулося на бульварі Тараса Шевченка – ні що інше, як вандалізм. І він не має нічого спільного з демократією", -  заявив він.

Голова КМДА закликав учасників масових акцій з повагою ставитися до майна територіальної громади міста: не ламати вуличні та паркові меблі й споруди, не псувати об’єкти благоустрою.

Як відомо, 8 грудня люди у масках знищили пам’ятник Володимиру Леніну на бульварі Тараса Шевченка у центрі столиці.

Пам’ятник був встановлений у 1946 році й охоронявся державою, зазначає КМДА.

У знесенні пам’ятника Леніну активну участь брали прихильники партії "Свобода", однак у опозиції запевнили, що повалення пам’ятника "вождю пролетаріату" не було ініційоване Євромайданом, який виступає проти дій чинної влади. powered by lun.ua