Яценюк: Обшук у офісі "Батьківщини" - ціна пропозицій Януковича

Понеділок, 9 грудня 2013, 19:25

Арсеній Яценюк заявляє, що президент Віктор Янукович запрошує лідерів політичних сил на круглий стіл через "Беркут".

"Окрім того, що Віктор Янукович запрошує на круглий стіл через "Беркут" і внутрішні війська, він дав ще одну вказівку. Щойно проведене захоплення офісу політичної партії "Батьківщина", - заявив він на брифінгу у Штабі національного спротиву на Майдані.

Яценюк зазначив, що працівники спецпідрозділу розтрощили серверну кімнату. У приміщеннях, де знаходились редакції газети "Вечірні вісті" і сайту "Цензор.нет" розбите все обладнання (у Цензор.нет вилучили обладнання – ред..):

"Проводяться обшуки, виламуються двері по всьому офісу "Батьківщини", - сказав Яценюк, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"Це, я так розумію, додаток Віктора Януковича до проведення круглого столу. Оце є ціна його пропозицій", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що президент Віктор Янукович погодився обговорити за "круглим столом" ситуацію в країні. На вівторок, 10 грудня, запланована його зустріч із екс-президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком. 

А згодом правоохоронці відтіснили мітингувальників із доріг столиці й розібрали барикади на центральних вулицях Києві. Водночас, з офісу "Батьківщини" працівники СБУ вилучили сервери.   powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!