МЗС відповів ОБСЄ: "закони про диктатуру" відповідають усім демократичним стандартам

Субота, 18 січня 2014, 13:25

Закони, прийняті Верховною Радою,  спрямовані на імплементацію норм, які вже існують в законодавстві багатьох європейських держав, відповідають загальновизнаним демократичним стандартам і міжнародним практикам.

Про це йдеться у заяві міністерства закордонних справ України, повідомляє прес-служба МЗС.

"МЗС України здивоване заявою діючого голови ОБСЄ, міністра закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтера, в якій висловлюється занепокоєння з приводу нещодавно ухвалених Верховною Радою України законодавчих актів", - заявили в МЗС.

"Підкреслюємо, що закони, прийняті 16 січня, спрямовані на імплементацію в українському законодавстві низки норм, які вже існують в законодавстві багатьох європейських держав, відповідають загальновизнаним демократичним стандартам і міжнародним практикам та є сумісними із зобов’язаннями в рамках ОБСЄ", - додали у зовнішньополітичному відомстві.

Як відомо, раніше в ОБСЄ  представник із питань свободи засобів інформації Дуня Міятович висловила занепокоєння з приводу ухвалених в Україні законодавчих змін, серед яких повернення кримінальної відповідальності за наклеп.

17 січня президент Віктор Янукович підписав "закони про диктатуру", які ВР проголосувала 16 січня.

Українська правда powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!