Повернутись до публікації

Беркуту дозволили стріляти під час охорони громадського порядку

Понеділок, 20 січня 2014, 16:10
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 94.154.208.---Valeriy Sviridenko21.01.2014 13:35
Ремонтируйте свой сайт!!!!!
IP: 95.133.60.---Оксана Українка21.01.2014 11:02
Для більшої "прозорості" варто було вказати прізвища громадян, яким буде гарантоване "забезпечення особистої безпеки"...
IP: 93.73.179.---Petro Kropotkin21.01.2014 01:48
Привид Чаушеску блукає Києвом.
Гримить ланцюгами...
IP: 78.111.187.---Ашот Арутюнян21.01.2014 00:07
Я звертаюся до опозиційних депутатів - генералів військових і міліцейських Яреми, Кожем'якіна, Чумака, Москаля, Паламарчука, Гриценка та інших; колишніх голів СБУ Турчинова і Наливайченка. Хлопці, де ви? Чому досі не на барикадах на Грушевського? Чому не допомагаєте молоді, яка зараз бореться за своє майбутнє, своїми знаннями і досвідом? Вимагаю від вас негайно зайняти позиції на передовій
Прошу макс перепост
IP: 78.137.31.---Lana Sangina21.01.2014 00:01
Vadim Boychenko:
или боевики януковича
IP: 176.36.216.---MayDan Winner20.01.2014 23:58
майданівський мінюст скоро вже упразднить фашистів
IP: 74.125.181.---Vadim Boychenko20.01.2014 23:55
предлагаю на форумах и в комментариях вместо беркут писать ФАШИСТЫ!
ПОДДЕРЖИТЕ ПЖСТА
IP: 195.39.210.---Yury Lomonosov20.01.2014 23:52
Самое лучшее обеспечение безопасности граждан - это их умерщвление с применением "физической силы, специальных средств и огнестрельного оружия! Юстиция и милиция на защите народа!
IP: 74.125.181.---Amatar Post20.01.2014 23:09
вот оно януковская диктатура, ливия, египет, в египте и то в людей не стреляли, а этот додумался....бандитское решение...в таком случае людям нужно другой план...смысл в той атаке провласных органов...можно вещи и поинтересней сделать