За пікет маєтку Захарченка порушили кримінальну справу

Понеділок, 6 січня 2014, 18:53

Після мирного зібрання під маєтком міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка порушено кримінальну справу за фактом розмалювання паркану

Про це повідомляє спільнота Євромайдан SOS на своїй сторінці у Facebook.

"До Євромайдану SOS почали звертатися учасники мирного зібрання під помістям міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, яке відбулося 26 грудня. Як пояснили при врученні документу, порушено кримінальну справу за фактом розмалювання паркану міністра", - йдеться у повідомленні.

Юрист Автомайдану Дмитро Йовдій назвав таку кваліфікацію справжнім абсурдом.

"В МВС вирішили, що за рівнем суспільної небезпечності ця така дія рівнозначна кримінальному злочину", - зазначив він.

За його словами, максимум на що "тягне" таке порушення – "адміністративний проступок".

"Це черговий спосіб тиску на учасників Автомайдану з метою обмеження свободи мирних зібрань", - підкреслили у спільноті Євромайдан SOS.

У свою чергу у "Батьківщині" заявляють: міліція розшукує "хуліганів", які 5 січня залишили на воротах заміського будинку Захарченка в селі Підгірці наліпки "Увага! Власність бандитів!".

"Стало відомо, що люди отримують повістки на допит у кримінальному провадженні за фактом хуліганства. Якщо Захарченко шукає, хто це зробив - то це фракція "Батьківщини" в повному складі. Поіменний перелік депутатів можна знайти на офіційному сайті Верховної Ради України", - заявив голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

"Ми готові обклеїти такими наліпками двері в кабінет Захарченка. А також готові зробити явку без повинної", - заявив Яценюк.

Як відомо, 26 грудня колона з кількох сотень протестуючих прийшла з пікетом під будинок міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. На те, що цей дім належить главі МВС повідомила в переддень свого побиття журналістка Тетяна Чорновол.

Мітингарі прийшли до Захарченка з плакатами "Ката – геть!" та фото побитої журналістки. Учасники розклали перед парканом закривавлені портрети Захарченка та зробили великий напис "Тут живе кат!". 

Українська правда powered by lun.ua