У Ялті організували Євромайдан, в Севастополі вимагали "посадити" опозицію

Середа, 19 лютого 2014, 23:17

Депутати Севастополя закликали президента Віктора Януковича вжити жорстких заходів та притягнути до кримінальної відповідальності лідерів опозиції.

Про це йдеться в Заяві Президії Севастопольської міської Ради VI скликання про політичну ситуацію в Україні, яку було прийнято в середу.

"Час, який влада проводила в переговорах, пошуку шляхів мирного виходу з політичної кризи, бойовики з неофашистських організацій використовували для підготовки силових дій", - сказано в ньому.

Севастопольські депутати переконані, що час переговорів минув .

"Лідери опозиції повинні понести кримінальну відповідальність за розпалювання збройного протистояння" , - сказано в заяві.

Крім того, севастопольські депутати закликали "західних політиків не втручатися у внутрішні справи України".

"Загострення ситуації в центрі Києва багато в чому є результатом політики подвійних стандартів по відношенню до нашої країни" , - переконані депутати .

"Ми закликаємо Президента України до невідкладного вжиття жорстких заходів з наведення порядку і повного відновлення законності в країні", - сказано в заяві.

Тим часом у Сімферополі активісти Всекримського громадянського руху "Стоп майдан" провели в акцію пам'яті кримських співробітників правоохоронних органів, загиблих у сутичках в Києві.

У свою чергу в Ялті більше 50 активістів вийшли на акцію протесту і солідарності з мітингувальниками проти влади у всіх регіонах України.

Вони виконували гімн, тримали в руках фото загиблих майданівців і скандували " Україна без Януковича" , "Януковича у відставку" та інші гасла.

Усі новини...