Майдан розпочав новий день з підкріпленням. У центр Києва везуть тітушків

Четвер, 20 лютого 2014, 07:24

Євромайдан розпочав новий день з підкріпленням: до лав активістів долучилися учасники, які вночі прибули автобусами зі Львова та Івано-Франківська.

Про це повідомили зі сцени Майдану.

У свою чергу секретар Донецької міськради Сергій Богачов заявив, що Партія регіонів відправляє своїх активістів на Київ. 

Протягом ночі, незважаючи на пермир'я, на барикадах Майдану не вщухали вогні, вибухи, постріли зброї та фейєрверків, з боку силовиків актиівстів активно поливали водою.

Близько 7 години ранку з боку "Беркуту" на барикади до мітингарів  полетів "коктейль Молотова", на що активісти відповіли бруківкою.

Також серед  ночі співробітники ДАІ намагалися перекрити проїзди транспорту усіма вулицями, що ведуть до Майдану з вул.Володимирської: на перехрестях було встановлено блок-пости даішників, підсилені автоматниками. Після розголосу у пресі та рейдів Самооборони Майдану у супроводі нардепів блок-пости були оперативно зняті.

Наразі в центрі Києва ситуація більш-менш стабільна.  Актуальними потребами Майдану лишаються шини, дрова та "все що горить", зазначають активісти.

Майдан Незалежності близько 8:30 ранку 20 лютого
Майдан Незалежності близько 8:30 ранку 20 лютого

Разом з тим кореспондент Української правди повідомляє про те, що у центрі Києва на вул.Тарасівській близько 6:30 "висадили тітушок, які пішли у бік парку Шевченка".

Очевидці повідомляють, що на вокзалі масового прибуття активістів провладних мітингів не помічено. Разом  з тим потяги з західного напрямку затримуються більше ніж на 5 годин.

Окрім того повідомляється про велику кількість "тітушків" у більш віддалених районах Києва: на Залізничному шосе та вул.Кіквідзе (метро Видубичі): в напрямку центру рухається колона з 2-3 тисяч людей.  Окрім того на Подолі (вул. Костянтинівська) було помічено групу з 500-700 осіб.

Фото з Facebook Євромайдану
Фото з Facebook Євромайдану
 

Українська правда 

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.