МЗС Росії прокоментував переміщення бронетехніки в Криму

192 перегляди
58
Четвер, 27 лютого 2014, 17:26

Міністерство закордонних справ Росії заявляє, що переміщення бронетехніки РФ відбувається у відповідності до усіх угод.

Про це сказано в коментарі Департаменту інформації і друку МЗС Росії у зв'язку з питанням ЗМІ про просування бронетехніки Чорноморського флоту.

"У зв'язку з твердженнями про порушення російською стороною базових угод щодо Чорноморського флоту, заявляємо, що у нинішній складній обстановці Чорноморський флот Російської Федерації неухильно дотримується зазначених угод" , - йдеться в коментарі МЗС Росії.

"Переміщення окремих одиниць бронетехніки Чорноморського флоту здійснювалися у повній відповідності до базових угод і не вимагали жодних погоджень", - сказано в ньому.

За інформацією начальника Управління інформаційної політики Ради Міністрів АРК Віолети Лисіної, прес-служба ЧФ РФ не може дати пояснення дислокації 7 БТР ЧФ РФ.

Нагадаємо, за інформацією Лисіної, БТРи під Сімферополь пригнав ЧФ РФ. Це підтвердили й кілька джерел сайту "Крим.Коментарі" у СБУ.

Згодом стало відомо, що бронетранспортери, які рухалися в Сімферополь із боку Укромного, розвернулися й випливають у зворотному напрямку.

Як відомо, згідно з Угодою між Російською Федерацією і Україною з питань перебування Чорноморського Флоту Російської Федерації на території України, ЧФ РФ має узгоджувати переміщення своїх сил з українською стороною.

Зокрема, Ст 8. п. 2. говорить: "Військові формування  проводять  навчання  й  інші  заходи бойової  та  оперативної  підготовки  в  межах навчальних центрів, полігонів,  позиційних районів і районів розосередження, стрільбищ  та,  крім заборонених зон, у відведених зонах повітряного простору за погодженням з компетентними органами України".

Стаття 12 угоди п.3: "Пересування вантажопідйомної  і важкої техніки Чорноморського флоту  Російської  Федерації,  включаючи  гусеничні машини,   поза  узгодженими  маршрутами  здійснюється  залізничним транспортом або на трейлерах".

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 37.115.193.---vitdeputat..
Вы что ожидали других комментариев? Если , не дай бог, Путину захочется устроить экскурсию вооруженным силам России по Украине с востока на запад , и для большего комфорта он будет использовать танки, бронетранспортеры и бомбардировщики. То и тогда это будет происходить, по мнению Министерства иностранных дел России, строго в соответствии с соглашениями. Только хлопотно это и вредно для здоровья путешествовать по Украине на бронетехнике.
IP: 5.248.225.---Serhyi Makarenko..
Німецькі танки переміщалисчя по території СРСР цілком у відповідності пакту Рібентропп-Молотов. Бідний йося Сталін три дні був переконаний, що німці дотримуються всіх угод і домовленостей
IP: 213.179.252.---Andrey Andreybig..
Послышался крысиный писк. Вы все делаете, чтобы вас ненавидели.
IP: 77.120.63.---njq;t..
так що зброю на хаті треба тримати і ще коктейлями молотова запастися
IP: 37.25.101.---John Tri Volta..
Бог Сварог: НУ ВОТ А ВЫ КИПЕШЬ РАЗВЕЛИ А ВСЕ В НОРМЕ
А все спокойно,дружище,я на своей земле и будет еще спокойней,когда эти ржавые консервные банки из бухты украинского гороа Севастополь расстают,как утренний туман.Если иностранные войска здесь ВРЕМЕННО находятся,пусть спрашивают разрешения у украинских властей куда и почему они собрались ехать.Поэтому,если мне кто-то и дальше вздумает демонстрировать иностранные военные мускулы-я также как и миллионы других украинцев,запишусь в ополчение,получу оружие и буду валить агрессоров сколько смогу,пока самого не положат.Неужели путин не понимает,что он сломает зубы об Украину и это будет концом его совковой империи на глиняных ногах.
Усі коментарі