Ще 2 активісти з Грушевського сидітимуть під домашнім арештом

Вівторок, 4 лютого 2014, 20:54

2 підозрюваним, яких затримали за сутички на вулиці Грушевського в Києві, пом’якшили запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт. Ще одного суд залишив за ґратами.

Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури за результатами засідання Апеляційного суду Києва.

Загалом, за даними відомства, із 64 підозрюваних у масових заворушеннях 26 осіб перебувають під вартою, 36 – відпущені під домашній арешт, з одного взято особисте зобов’язання, ще одним підозрюваним внесено заставу.

Варто зазначити, що з 14 справ, які Апеляційний суд Києва розглянув у вівторок, 10 було відкладено на 11 лютого.

Євромайдан SOS повідомив деталі деяких з розглянутих справ.

Справу випускника КПІ Владислава Цілицького перенесено на 10:20 11 лютого. Наразі Владислав перебуває у лікарні.

Справа Дмитра Полтавця: розгляд перенесено на 10.00 11 лютого. Наразі Дмитро перебуває у лікарні.

Справа "в’язня Грушевського" Віталія Ахрамеєва: розгляд перенесено на 15.00 11 лютого. Наразі він перебуває у СІЗО.

Справа адвоката Дзиндзі Віктора Смалія: суддя виніс одноособове рішення про залишення скарги без розгляду. Тим часом, як повідомив захист, справа Смалія вже передана прокуратурою до суду. Це означає, що незабаром відбудеться розгляд по суті. Наразі він перебуває в СІЗО.

Справа студента-відмінника університету Карпенка-Карого Олександра Шкрабака: запобіжний захід змінено на домашній арешт із 20.00 до 7.00 (аналогічне рішення суд виніс щодо 5-ти із 8-ми інших підозрюваних у цій справі).

Справа затриманого 19 січня на Грушевського Юрія Пахара: Апеляційний суд ухвалив залишити під вартою. Наразі перебуває в СІЗО.

"Справа Автомайдану" або "Справа Кріпосного провулку": у зв’язку з тим, що суд отримав матеріали кримінальних проваджень лише 4 лютого та не встиг ознайомитися з ними, розгляд апеляцій щодо всіх підозрюваних, які мали розглядатися у вівторок, - перенесено на 11 лютого:

Ігоря Мисяка – на 10.40 (наразі перебуває в СІЗО), Віктора Давидяка – на 15.20, Ігоря Пальохи - на 11.30 (наразі перебуває в Лікарні швидкої допомоги), Дениса Сергієнка – на 11.40 (наразі перебуває в Лікарні швидкої допомоги), Андрія Лісовенка – на 14.30 (наразі перебуває в міській клінічній лікарні; за словами адвоката, стан Андрія тяжкий, у нього пошкоджений хребет та серйозна черепно-мозкова травма).

Справа електрика метрополітену Ярослава Войтка: суд ухвалив змінити запобіжний захід на домашній арешт із 20.00 до 7.00. Ярослав Войтко має 4-місячну дитину. Наразі перебуває в Лікарні швидкої допомоги: черепно-мозкова травма, струс мозку, 4 шви.

Справа "в’язня Грушевського" Дмитра Бучка: через те, що матеріалів кримінального провадження суд не отримав, засідання перенесене на 12.20 11 лютого.

Справа затриманого на Щорса Дмитра Сайдакова: засідання перенесене, оскільки суд отримав матеріали кримінального провадження тільки у віторок. Розгляд апеляції перенесений на 11.00 11 лютого. Наразі перебуває в Лікарні швидкої допомоги. 

Українська правдаpowered by lun.ua