Яценюк – Росії: Негайно виведіть війська, не провокуйте протистояння

69 переглядів
142
Субота, 1 березня 2014, 10:09

Перебування російських військовослужбовців у Криму - це порушення українсько-російської угоди по ЧФ РФ.

Про це у ході засідання Кабміну заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Зараз в Криму - неадекватне присутність російських військовослужбовців. Це порушення базових вимог угоди про тимчасове перебування ЧФ РФ на території України", - заявив Яценюк  і закликав російську сторону "негайно відкликати війська та не провокувати протистояння".

"В іншому випадку відповідальність за протистояння лежатиме виключно на російській стороні і персонально – на керівництві країни", - підкреслив Яценюк.

"Ми вимагаємо від уряду РФ і влади відкликати свої війська й повернути до місця дислокації. Припиніть провокувати громадянське та військове протистояння в Україні", - заявив Яценюк, звертаючись до РФ.

"Неадекватна присутність російських військовослужбовців в автономії - це ніщо інше, як провокація", - додав він.

Також Яценюк наголосив, що Україна не піддасться на провокації і не вдаватиметься до силових методів реагування.

"Ми не робимо жодних кроків, які можуть спровокувати силове протистояння. Уся відповідальність за ескалацію конфлікту лежатиме персонально на керівниках Російської Федерації", - підсумував Яценюк.

Українська правда 

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---Nikolae Charevsrie..
Пане, Яценюку! Росія мови не розуміє. Вона розуміє тільки силу, причому грубу та застосування до неї економічний санкцій. Потрібно закликати США та Великобританію як перших гарантів Будапештського меморандуму, що б вони прийшли на допомогу Україні. І не на словах, у вигляді різних обговорень, узгоджень. Вже і так багато часу згаяно. Прохати введення сюди свої війська в противагу російським. Окупація Росією Південної Осетії та Абхазії у 2008 році чомусь забулась. Тоді за Угодою Медведєва – Саркозі Росія зобов’язувалась вивести війська з окупованих територій. Але зараз вже ніхто і не згадує тих подій і не наполягає на її виконанні. Але Росія обіцяла і до сьогодні не виконала виведення військ з окупованих територій. Росія, у 1918 році теж окупувала Україну без оголошення війні. Історію, ймовірно, забули. А жаль.. Тому потрібно діяти швидко, а не жувати.
IP: 144.76.166.---Yakut Siberia..
Roman Panchenko: если только Крым!
IP: 144.76.166.---Georg Amber..
Все верно сказал Яценюк. Народ Украины, действуйте, не молчите - обращайтесь и пишите сами, ОТ СЕБЯ, как можно больше обращений с просьбами о содействии и помощи международным организациям, послам и дипломатам ЕС, США в соц.сетях, на е-мейл, всеми доступными способами! Кто не знает английского, на русском/украинском. Просто, коротко: Help Ukraine with Crimea! Stop the aggression of the Kremlin! Cейчас надо как можно больше привлечь внимание со стороны международных организаций , пусть все это документируют и воздействуют на РФ чтобы те вывели войска и не осели там навсегда! Мировое сообщество и МАКСИМАЛЬНАЯ ОГЛАСКА происходящего в Крыму, МНОГОЧИСЛЕННЫЕ ПРОСЬБЫ рядовых украинцев к мировому сообществу могут сейчас помочь и именно мирового резонанса больше всего боится Кремль!
IP: 46.201.238.---mihaylenco..
А в договорі вказана чисельність військ? Хто має право контролювати цю чисельність, вказано?
IP: 178.95.61.---Nikolay Pletnev..
Одного уголовника уже мирно уговаривали...., положил сотни жизней, а Вова ещё тот ,"миротворец"...."Счастливые" жители Чечни до сих пор благодарны...
Усі коментарі