Рішення ВР Криму про референдум та відставку уряду сфальсифіковані -ЗМІ

Субота, 1 березня 2014, 12:38

Рішення про референдум по статусу Криму і відставку уряду автономії, що приймалися у захопленому будинку ВР АРК - сфальсифіковані і це стало відомо ще під час засідання.

За даними ZN.UA, в залі знаходилося 53 депутати, однак кілька з них залишили засідання, в тому числі - депутати від "Русского единства" Сергій Шувайников і Яніна Павленко.

При розгляді питання про відставку Могильова і призначення Аксьонова розгорівся скандал і умовна група депутата Олександра Мельника - більше 10 осіб - не брала участі в голосуванні.

Однак серед тих, хто "проголосував", раптом виявилися і їхні прізвища, і прізвища депутатів, які взагалі не прийшли на засідання.

Це - віце-прем'єр Ольга Удовіна, глава Білогірської РДА Олег Русецький, відомий бізнесмен Микола Сумуліді, який в той же день заявив в ефірі, що у ВР Криму не ходить вже три місяці.

Але керівник управління інформаційно-аналітичної роботи Ольга Сульнікова, яка по телефону диктувала результати сесії журналістам, повідомила: за референдум проголосували 61 депутат з 64, за відставку Могильова - 51 з 64.

"Реально голосувало 40-41 депутат. Але у Константинова (спікера ВР АРК) на руках були 64 картки-дублікати. Ось вони ними і голосували , хоча 12 карток було на руках у іншого депутата", - повідомляє  видання з посиланням на депутата ВР Криму.powered by lun.ua