Російські паспорти отримали вже дев'ятеро "Беркутів"

Субота, 1 березня 2014, 19:02

Вже дев'ять бійців кримських підрозділів українського міліцейського спецназу "Беркут" отримали паспорти Росії в перший день їх видачі

Про це повідомила представник прес -служби генерального консульства Росії в Сімферополі Євгенія Каплуненко, пишуть РІА-Новини

"Беркут" отримує російські паспорти

"На сьогодні оформлення документів закінчено", - сказала співробітниця прес-служби.

"Беркут" отримує російські паспорти

За її словами, генконсульство отримує від бійців "Беркута" телефонні дзвінки та електронні листи з проханнями оформити їм російське громадянство.

"Цей потік звернень триває постійно, тому я навіть приблизно не можу сказати, скільки людей у ​​нас на черзі", - повідомила Каплуненко.

Раніше повідомлялось про видачу паспортів шести співробітникам "Беркуту"

Згідно з повідомленням, паспорти вручав генеральний консул В'ячеслав Світличний.

Напередодні МЗС Росії доручив генконсульству в Сімферополі "терміново вжити всіх необхідних заходів для початку видачі російських паспортів бійцям загону "Беркут".

Раніше стало відомо, що Генконсульство РФ 1 березня розпочинає видачу російських паспортів співробітникам підрозділів "Беркута".

"Генконсульство в Сімферополі приступає до видачі російських паспортів співробітникам спецпідрозділів "Беркут" на основі заяв, що надійшли. Всі необхідні організаційно-технічні можливості для цього генконсульство має в своєму розпорядженні", - повідомила прес-аташе диппредставництва Євгенія Каплуненко.

Генконсульству РФ у Сімферополі "доручено терміново вжити всі необхідні заходи для початку видачі російських паспортів бійцям загону "Беркут", - йдеться в повідомленні, опублікованому 28 лютого на сторінці МЗС РФ в Facebook.powered by lun.ua