ЕКЗІТ-ПОЛЛ НАРАХУВАВ 93% КРИМЧАН ЗА ПРИЄДНАННЯ ДО РФ

Неділя, 16 березня 2014, 20:09

У Криму 93% проголосували за приєднання Криму до Російської Федерації.

Такі дані екзит-поллу оприлюднив Кримський республіканський інститут політичних та соціологічних досліджень.

Опитування проводилося на 150 виборчих дільницях у Криму і 50 - у Севастополі. Станом на 19.30 було опитано 59111 осіб.

Як відомо, кримська влада дозволила проводити опитування лише одній організації, але жодних відомостей про таку організацію, як "Кримський республіканський інститут політичних та соціологічних досліджень", немає.

Результати екзит-поллу
Люди у Сімферополі радіють результатам екзит-поллу

Як відомо, о 8:00 за київським часом на території кримського регіону України розпочався так званий "референдум" щодо статусу Автономної республіки Крим.

Обидва питання, винесені на нього, не передбачають збереження нинішнього статусу Автономної республіки Крим.

Перше питання звучить так: "Ви за возз’єднання Криму з Росією на правах суб’єкта Російської Федерації?". Друге питання пропонує формальне збереження Криму в складі України: "Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?".

За українським законодавством, референдум може бути лише всеукраїнським. Західні політики наголошують, що референдум не може проходити під дулами автоматів, ще й зацікавленої сторони – як це зараз відбувається в Криму.  

Центральна влада в Києві через суд та рішення в. о. президента України, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова зупинила відповідні рішення проросійської "влади Криму".

Турчинов також закликав кримчан не брати участь у так званому "референдумі", який проводить "маріонеткова псевдовлада Криму під контролем російських військових".

Про невизнання так званого "референдуму" у Криму заявили й західні політики та експерти. 

powered by lun.ua