Кримчан із кінця березня будуть карати за зброю

4 перегляди
Четвер, 20 березня 2014, 13:26

Проросійська міліція незаконної влади Криму закликає жителів Криму здати зброю до 30 березня.

"Громадяни, у яких після 30 березня п.р. буде виявлена й вилучена зброя, яка незаконно зберігається, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності в суворій відповідності до законодавства Російської Федерації, незалежно від їхньої приналежності до громадської організації чи формування", - заявляє "МВС Республіки Крим".

"Незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законодавством передбачена кримінальна відповідальність", - підкреслює самостворена "міліція" АРК.

"Однак, громадяни, які добровільно звернулися до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і спеціальних засобів, які зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності", - додає вона.

З питань здачі зброї пропонують звертатися в "територіальні органи внутрішніх справ або у відділ дозвільної системи, ліцензування й державного охоронного нагляду управління громадської безпеки МВС Республіки Крим" за телефоном: (0652) 555-826, 555-827.

"Пам’ятайте про необхідність неухильного дотримання Закону й не грайтеся з ним!", - додає так зване МВС Криму.

Як відомо, з кінця лютого Крим заполонили російські військові без розпізнавальних знаків, але зі зброєю, а також збройні "козаки" з Росії й так звана "самооборона Криму". Вони нібито захищали "руських" людей там.

16 березня в Криму провели незаконний "референдум" про входження Республіки Крим до Російської Федерації. Його не визнають ні кримські татари, ні українська влада, ні найбільш впливові країни світу.

Незважаючи ні на що, 18 березня президент Росії Володимир Путін підписав із незаконною "владою Криму" і представником Севастополя договір про прийняття "Республіки Крим" і Севастополя до складу Російської Федерації.

Росія вже вважає Крим своєю територією й вичавлює українських військовослужбовців із Криму, пропонуючи їм або здати зброю й покинути Крим, або стати громадянами РФ. 

powered by lun.ua