СБУ затримала провокаторів у Києві. Керував ними ФСБшник?

П'ятниця, 28 березня 2014, 09:13

Служба безпеки України повідомила, що викрила у Києві групу осіб, які намагалися дестабілізувати ситуацію шляхом провокування сутичок.

"Провокатори у кількості майже 40 осіб на чолі з громадянином України Сергієм Р. в центрі столиці, на Майдані Незалежності та поблизу, отримали злочинне замовлення на дискредитацію мирних громадських акцій у Києві", - повідомила СБУ.

22 березня співробітники СБУ та МВС України обшукали орендоване цією організацією приміщення "на території одного зі столичних підприємств" і вилучили "пістолет іноземного виробництва, 50 бронежилетів, 40 армійських касок, схожих на ті, що використовували майданівці, набої до гладкоствольної та нарізної зброї".

"Правопорушники здійснювали незаконний збір персональних даних про громадян України – учасників мітингів, представників громадських об’єднань", - повідомила СБУ.

У свою чергу, керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук повідомив у Facebook: "За даними групи "Інформаційний спротив", затриманий керівник групи провокаторів Сергій Разумовский не був співробітником військової розвідки України. Є інформація, що даний пан має відношення до ФСБ РФ".

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування