Геращенко та Гриценко заявили про причетність нового губернатора Луганщини до "антимайдану"

Понеділок, 3 березня 2014, 22:21

Новопризначений губернатором Луганської області Михайло Болотських за державний кошт фінансував анти майдан.

Про це в своєму Facebook написала депутат від Удару Ірина Геращенко.

"Одним із тих, хто забезпечував антимайдан наметами, польовими кухнями, іжею- до речі, за бюджетний кошт,- був тодішній голова державноі служби Украіни з надзвичайних ситуацій Болотських", - написала вона.

"Сьогодні його - ні, не перевіряють на предмет нецільового використання бюджетних коштів і причетності до організації антимайдану. Його призначили ....губернатором Луганськоі області", - сказав він.

"Я не хочу порушувати єдність нової владної команди, готова працювати на спільну справу. Розумію, як непросто зараз формується команда, як небагато бажаючих йти в камікадзе, особливо керувати східними регіонами", - зазначила вона.

"Але є межа компромісу. Такі призначення - давайте проведемо їх через Майдан! Чому ні? Як буде добро на такий компроміс - ОК, але я сумніваюся", - додала вона.

Геращенко додала, що вже підготувала всі необхідні запити до Генпрокуратури відносно перевірки ролі і участі Болотських в організації антимайдану.

"Ми не маємо права повторювати помилки 2005, коли непокаране зло і пристосуванство потім стало благодатним ґрунтом для жахів 2014 року", - додала вона.

У свою чергу позафракційний депутат Анатолій Гриценко також виступає проти призначення Болотських.

"Ця людина замість призначення на таку високу посаду, мала би зараз давати свідчення і сидіти за гратами", - заявив він.

"Тому, що він керував колишнім Міністерством надзвичайних ситуацій. Це державна рятувальна служба, яка активно була задіяна у всіх тих антимайданах, яка задіяна була з 10 на 11 грудня: на моїх очах на барикаді з боку Михайлівської, коли внутрішні війська відтискали мирних громадян, потім давали коридор "Беркуту", а за ним и йшли так звані психологи МНС, так було написано на спині, і вони йшли, крушили барикади і люди падали, ламали собі руки і ноги. Це все робив Болотських", - розповів Гриценко.

"Тому я не знаю, хто підсунув указ Турчинову. Я вимагаю від Турчинова скасувати указ про призначення Болотських. Замість того, щоб він керував областю від імені держави, він має давати свідчення в прокуратурі. І так само звертаюся до генпрокурора Махніцького, припиніть закривати очі на те, що було зроблено проти країни", - додав він. 

Українська правда

powered by lun.ua