ГПУ звинувачує донецьких і кримських сепаратистів у держзраді

Середа, 5 березня 2014, 18:36

Генпрокуратура підозрює сепаратистів Сергія Аксьонова, Володимира Константинова, Павла Губарєва, Дениса Березовського у злочинах проти держави.

Про це заявив в. о. генерального прокурора України Олег Махніцький в ефірі "Громадського ТБ", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За його словами, стосовно цих політиків відкрито кримінальні провадження та винесені підозри у скоєні "злочинів проти держави, посягання на територіальну цілісність".

"Відносно цих осіб порушено провадження за злочини проти держави, посягання на територіальну цілісність та інші злочини проти держави", - заявив Махніцький.

За його словами, окрім кримінальних проваджень подано адміністративні позови.

Як наслідок - вже у двох випадках призупинено дію незаконних рішень органів місцевого самоврядування Криму і Луганської міськради.

"Будь-які дії, до яких вдаватимуться фігуранти цих проваджень - фактично злочинці - не матимуть жодних правових наслідків, адже вони не мають жодної правової ваги", - заявив Махніцький.

За його словами, зокрема йдеться про кримський "референдум".

Як відомо, Володимир Константинов є главою Верховної Ради Криму, Сергій Аксьонов – самопроголошений "прем'єр" АРК, Павло Губарєв – "народний губернатор" Донецької області.powered by lun.ua