У Львові "Правий сектор" та афганці не дали офіційно представити прокурора області

П'ятниця, 7 березня 2014, 15:08

У Львові "Правий сектор" та афганці не дали сьогодні офіційно представити нового прокурора області Володимира Гураля, призначенням якого обурена громадськість.

Про це повідомляє УНІАН.

У п'ятницю в Палаці залізничників міста Львова на 13 годину було заплановано представлення новопризначеного прокурора Львівської області Володимира Гураля.

Призначення викликало хвилю обурення у громади Львівщини, яка знає Володимира Гураля з часів його перебування на роботі в прокуратурі Львівщини раніше як корупціонера та хабарника.

Починаючи з 12 години біля Палацу залізничників, де мало відбутися урочисте представлення, почали збиратися журналісти, представники громадськості, "Правого сектору", Сотні афганців та пересічні громадяни, вимагаючи не допустити призначення "таких кадрів як Гураль на Львівщині".

Представлення повинно було розпочатися о 13.00, однак Гураль та супроводжуючі його особи приїхали до Палацу раніше.

Коли він зайшов у хол з наміром пройти до зали, де мало відбуватися представлення, за ним попрямували представники "Правого сектору Львова" та Сотні афганців. Вони силоміць схопили Гураля за одяг і вивели "за шкірки" з приміщення на вулицю та відпустили.

Прокурор сів в іномарку та поїхав у невідомому напрямку.

Керівник Правого сектору Львова Ігор Коцюруба заявив, що дії активістів правого сектору зумовлені тим, що новопризначений прокурор Львівщини добре відомий громаді, як людина "з корупційним способом життя".

"За його діяльності у прокуратурі Львівської області Володимир Гураль мав псевдо "Десятка", це тому, що всі знали, що підходити, щоб вирішити будь-які питання, до нього можна було лише маючи на руках не менше 10 тисяч "зелених"", - заявив Коцюруба.

У свою чергу сотник афганців Ігор Шепа наголосив, що під час призначень людям обіцяли люстрацію і погодження кандидатур, щоб не допустити повернення старих корупційних кадрів, однак цього не виконується.

"Влада свої обіцянки не виконує і ми не хочемо, щоб Небесна сотня, яка віддала своє життя за зміни, була попрана такими призначеннями. Вимагатимемо погодження та люстрації і керівників ГУ МВС та СБУ на Львівщині", - заявив Шепа.

У Генпрокуратурі Володимир Гураль працював під керівництвом Віктора Пшонки.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування