Мер одного з кримських міст назвав місцевий рефередум незаконним

П'ятниця, 7 березня 2014, 17:28

Мер Білогірська Альберт Кангієв вважає референдум, призначений кримською Верховною радою, нелегітимним.

Про це повідомляє портал Новини Криму.

"На мій погляд, ця дія нічого спільного, крім назви, з референдумом не має",- заявив Кангієв.

Він підкреслив, що проведення місцевого референдуму суперечить Конституції України. Крім цього, додає він, ні часу, ні технічних можливостей відповідним чином підготуватися до цього немає.

"Все, що зараз відбувається в Криму, рано чи пізно буде мати правову оцінку", - наголосив він, додавши, що має намір діяти виключно в рамках законодавства України.

Видання підкреслює, що Альберт Кангієв покинув Партію регіонів.

У зверненні, розміщеному на сайті Білогірського міськради, Кангієв закликає жителів міста "не входити ні в які конфлікти, ні з якого боку, ні один з одним, ні з владою".

"Ми повинні в своїй поведінці виходити з того, що ми живемо в багатонаціональній, незалежній державі - Україні!", - підкреслює Кангієв.

Як відомо, у Києві заявили, що проведення місцевого референдуму щодо питання про приєднання Криму до Російської федерації є незаконним. Президент США Барак Обама також заявив, що референдум, який призначений самопроголошеною владою Криму на 16 березня, буде порушувати міжнародне право і Конституцію України. Схожі заяви зробили і глави МЗС низки країн Європи.

powered by lun.ua