"Правий сектор" віддасть "коктейлі Молтова" Нацгвардії

Вівторок, 1 квітня 2014, 17:15

У київського "Правого сектора" немає незареєстрованої зброї, а пляшки із запальною сумішшю активісти віддадуть Нацгвардії для тренувань.

Про це заявив під час прес-конференції керівник "Правого сектору" у Київській області Ігор Мазур, передає "Тиждень.ua".

"Ми як організація, що бачить себе у правовому полі, раніше вже відмовились від масок, бронежилетів, щитів та арматури. Коли звучить питання зброї, то нам її ніхто не видавав, щоб потім ми її здавали", - завив Мазур.

Він переконує, що "більшість із тієї (зброї – ред.), що в нас є, зареєстрована. А незареєстрована була позичена у друзів-мисливців, і ми її вже повернули", – заявив Мазур.

Також він зазначив, що у його сотні, яка входить до Самооборони Майдану, залишилися пляшки з запальною сумішшю.

"У нас є пляшки з запальною сумішшю. Ми хочемо їх передати у Нові Петрівці. Думаю, хлопці можуть використати їх під час навчань. Скажімо, для знищення макетів бронетехніки", – заявив Мазур.

І додав, що у них є "газова установка, перероблена під вогнемет, яку вони також планують здати".

"Зареєстровану зброю ми не здаємо – це дико. Я не можу відповідати за весь "Правий сектор", але представники руху у Києві та Київській області віднині зберігатимуть зброю відповідно до закону, тобто у сейфах", – зазначив він.

"Ні я, ні Ярош не виступали проти законів України. Можуть бути винятки, якими мають займатися правоохоронні органи", – заявив він.

Він зазначив, що незареєстровану зброю вони здали раніше.

Як відомо, у вівторок Верховна Рада прийняла постанову про роззброєння незаконних військових формувань.powered by lun.ua