Аваков створює спецпідрозділи з патріотів для боротьби з терористами

61 перегляд
14
Неділя, 13 квітня 2014, 21:05

Міністр МВС України прийняв рішення про створення спецпідрозділів з ​​цивільних для боротьби з терористами.

Про це він написав у своєму Facebook.

"В умовах інспірованих ззовні сепаратистських терористичних атак, створення бандитських формувань, що фінансуються з-за меж країни, загрози внутрішньому порядку та законності - мною ухвалено рішення про створення корпусу спецпідрозділів МВС на основі цивільних формувань по всій території країни", - написав він.

"Донецьк отримає свій спецпідрозділ, створений з патріотів країни та Донеччини. Луганськ- своє з луганчан. У Дніпропетровську буде створено спецпідрозділ Дніпро. Миколаїв, Одеса, Херсон, Харків .. - практично кожен регіон отримає можливість мати таке стабілізаційний спецпідрозділ", - додав він.

"Спочатку схід і південь, потім центр і захід країни" , - зазначив Аваков.

Він підкреслив, що МВС готове залучити більше 12 000 осіб по всій країні до складу нових спецпідрозділів. А так же надати озброєння, екіпіровку, керівництво кадровими офіцерами.

"Перший наказ про створення спецпідрозділу "Схід" в Луганській області мною вже підписаний", - підкреслив він.

За словами Авакова, створення спецпідрозділів відбуватиметься в найкоротший термін, без зволікань і формальностей - за викликами часу.

"У найближчу добу на сайті МВС будуть розміщені контактні телефони та адреси регіональних вербувальних пунктів створюваних спецпідрозділів", - написав Аваков.

"Нова структура спеціальних підрозділів МВС - відповідь диверсантам , " зеленим чоловічкам "і іншим банд формуванням, які мають завдання атакувати державність і цілісність України ", - підкреслив Аваков.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.
Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---naukova14.04.2014 13:58
Obov'jazkovo-pryvatchykiv!
IP: 109.251.42.---LYCIV_OLGA14.04.2014 12:22
Численность таких подразделений – при наличии желающих – можно/нужно увеличивать безбоязненно! Даже если таких желающих окажется в избытке, часть из них следует направить на замену личного состава дискредитировавшей себя милиции юго-востока – тех, кто стал пособниками сепаратистов/террористов, а другую часть использовать для подготовки элитных подразделений
IP: 109.251.42.---LYCIV_OLGA14.04.2014 12:21
Предложение весьма правильное/своевременное. Создание подобных подразделений снимет накал/порыв всех горячих голов/патриотов требующих решительной борьбы с сепаратизмом/терроризмом и направит их энергию в нужное/полезное для страны русло.
НО!... Использовать эти подразделения в реальных боевых условиях следует крайне осторожно! Не имеющие достаточной/длительной подготовки подразделения могу «наломать дров», да таких, что потом вся Украина «не отмоется». Воевать надо умеючи, а иначе неизбежны неоправданные жертвы, как среди самих военнослужащих таких подразделений, так и среди мирных граждан. Поэтому специальная подготовка с упором на специфику войны в городских условиях – крайне необходима!
IP: 144.76.166.---wed14.04.2014 04:19
(прод.)
Тоді проф. спецпідрозділи (лояльних владі серед яких не так багато) зможуть вільно переміщуватися та вибирати цілі серед угрупувань терористів.

Боюсь, що Аваков "пішов на поступку" - вирішив зробити діло на половину, коли успіх може принести тільки масовість... і при невдачі потім скаже - я ж казав, що це гниле діло.
IP: 144.76.166.---wed14.04.2014 04:17
YuriyYakhno:
Цей под..онок Аваков готує кинути на м'ясо проти тренованих диверсантів необстріляних українських патріотів. Буде ще не одна небесна сотня! Не дай Боже!
Ну чи буде так - залежить головним чином від озброєння, якості командування такими підрозділами, а також від кількості мобілізованих людей...
Проблема тут в не тому, що озброюються патріоти (це давно слід було зробити), а в тому, що 12 тис. на всю Україну (це 2-3 тис. на Донбас?) - це майже як крапля в морі...
Хоч це і більше, ніж зараз є озброєних сепаратистів, але якщо сепаратисти перестануть обороняти будівлі, то зможуть вибирати де атакувати - і відповідно будуть мати локальну чисельну перевагу :(

Не підготовлені (чи слабо підготовлені) озброєні люди можуть зіграти вирішальну роль, але для цього не треба обмежуватися півмірами - а створити такі підрозділи в кожному значному містечку.
Усі коментарі