Лех Валенса: Світ має відповісти Путіну по-чоловічому. У Гаазі

16 переглядів
Субота, 5 квітня 2014, 22:36

Через  анексію Криму президенту РФ Володимиру Путіну має бути винесене звинувачення в Гаазькому трибуналі або в іншому міжнародному суді.

Про це в інтерв'ю Rzeczpospolita заявив екс-президент Польщі Лех Валенса.

"Не можна порушувати міжнародних домовленостей та угод, і створювати небезпеку для націй. Треба щось зробити, щоб кожен, ще до початку своїх дій знав, що його будуть судити за це", - зазначив Валенса.

Коментуючи питання, чи погодився світ на анексію Криму Росією, екс-президент Польщі зазначив:  світ має створити Комісію солідарності, яка змусить президента Росії виконувати міжнародні домовленості.

"Я чекаю, коли світ відповість Путіну по-чоловічому. Зараз всі використовують якісь комбінації", - заявив Валенса.

"Тихенько потрібно запитати кожну країну: "Що ви, насправді щиро, можете зробити для України?". Таким чином ми б знали, як ми можемо боротися і хто є нашим союзником", - зазначив Валенса.

"Світ має знайти в собі солідарну силу, яка змусила б Путіна вести себе гідно XXI століття", - додав екс-президент Польщі.

Також Валенса підкреслив, що введення санкцій проти Росії - замало.

"Треба розібратися, що з російським газом і товарообігом. Чи можемо ми собі дозволити виключити Росію з економічного життя. Потрібно створити Комісію Солідарності, яка отримає певні зобов'язання від кожної країни світу і буде стежити, щоб кожна з цих країн їх реалізувала", - сказав Валенса.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua