Кернес веде переговори з сепаратистами, але без референдуму

Понеділок, 7 квітня 2014, 12:34

Мер Харкова Геннадій Кернес пішов на переговори з людьми, які захопили Харківську ОДА, але заявив, що референдум неможливий.

Про це повідомляє місцеве видання "057".

Переговори проходять за зачиненими дверями - пресу в зал не пустили.

Як повідомляє видання, у мітингувальників нібито є 3 основні вимоги. Поки відомо тільки одну основну - розслідувати вбивство на вулиці Римарській, яке сталося в ніч з 14 на 15 березня.

Кернес заявив, що референдуму, за який виступають мітингувальники, в Харкові бути не може, бо в Україні немає відповідного закону.

Перед цим Кернес заявив, що сепаратистських настроїв у мітингувальників під ХОДА немає, і бути не повинно. Не всі з ним погодились. Мер вступив у словесну перепалку з проросійськи налаштованими.

Мітингувальники поступово звільняють будівлю ХОДА, міліція чергує біля неї.

Як повідомляє "Главное" з посиланням на місцеву міліцію, звільнити ОДА сепаратисти погодилися після переговорів з силовиками.

"Зараз робота облдержадміністрації відновлена в повному обсязі. Всі її працівники безперешкодно займають свої робочі місця", - заявили в міліції.

Біля будівлі ОДА проходять два мітинги: сепаратистський і проукраїнський.

Як повідомляє УНІАН, учасники проросійського мітингу тримають в руках прапори СРСР, РФ, портрети Сталіна.

З іншого боку люди тримають українські прапори та транспаранти "Ми за Конституцію, сепаратизм не пройде", "Путін козел", "Харків - це Україна".

Українська правдаpowered by lun.ua