У Дніпропетровську теж кличуть під ОДА, міліція насторожі

Понеділок, 7 квітня 2014, 14:29

У Дніпропетровській області посилена охорона всіх адміністративних будівель, повідомив в. о. заступника голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Борис Філатов.

За його словами, міліція посилено патрулює вулиці міст, передає "Радіо Свобода".

За даними посадовця, такі заходи місцева влада запровадила після сепаратистських провокацій, що відбулися в Харкові, Донецьку й Луганську.

Крім того, Філатов повідомив, що правоохоронці розпочали кримінальні провадження після проведення проросійських мітингів цими вихідними.

"Після мітингів, які відбулися в регіоні на вихідних, розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом закликів до повалення конституційного ладу (за статтею 109 Кримінального кодексу), а також за фактом замаху на захоплення адміністративних будівель (стаття 295)", - зазначив Філатов.
 
"В разі спроби будь-яких антиукраїнських акцій на території області дії у відповідь будуть миттєвими і максимально жорсткими, буде дано максимальну відсіч", - запевнили в ОДА.
 
Між тим, у соціальних мережах прихильники місцевого "Лівого сектора" оголосили збір біля облдержадміністрації, щоб "стоять до победного".powered by lun.ua