У Миколаєві зіткнулися "майданівці" та сепаратисти. Любителів Путіна змусили піти

Понеділок, 7 квітня 2014, 23:52

Після того, як сепаратисти не виконали вимогу Народного ополчення Миколаєва прибрати свої намети з території біля пам'ятника героям-ольшанцям, прихильники Майдану пішли зачищати площу самостійно.

У результаті зіткнень, що виникли, постраждала, як мінімум, одна людина, повідомляє кореспондент НикВести.

За його словами, спочатку ополченців і проросійських сепаратистів розмежовував недостатньо щільний кордон міліції, який ополченцям вдалося досить швидко прорвати.

Почалися зіткнення з використанням шумових гранат, фаєрів і петард.

В результаті зіткнень постраждав активіст ДемАльянсу Денис Плішко. Йому розбили голову тупим предметом, коли він рознімав бійку. За його словами, це зробив хтось з боку сепаратистів.

 

Правоохоронні органи також брали участь в бійці: вони, не з'ясовуючи що до чого, почали застосовувати силу щодо всіх - і сепаратистів, і ополченців, проте розподілення сил склалося таким чином, що основний удар припав саме на учасників Народного ополчення.

Зважаючи на це, вони всі масово почали бігти в бік Миколаївської міськради, проте через деякий час повернулися, зайняли позицію біля пам'ятника героям-ольшанцям, готуючись до зачистки території від сепаратистів.

Пізніше активісти Народного ополчення знесли все наметове містечко з території біля пам'ятника героям-ольшанцям у Миколаєві. Під час зіткнень на місці, де розташовувався табір сепаратистів був знайдений пістолет та кілька мисливських ножів.

 
 

Станом на 00:03, скандуючи "Слава Україні", активісти самооборони Майдану та Народного ополчення відігнали учасників проросійського мітингу від будівлі ОГА до пам'ятника героям-ольшанцям, а там розібрали їх наметове містечко, який стояв там з 25 лютого.

Як відомо, раніше близько 300 осіб, прихильників проросійських сепаратистських мітингів, підійшли до Миколаївської облдержадміністрації з метою проникнути всередину будівлі. До вечора їх кількість зменшилася до 100.

Близько 22:28 співробітники правоохоронних органів почали брати агресивних сепаратистів, що знаходяться біля ОДА, в кільце і ті, зрозумівши, що можуть бути затримані, втекли у бік пам'ятника героям-ольшанцям, згорнувши триколор.

Назустріч їм вийшли кілька сотень представників Народного ополчення. Почалися зіткнення.powered by lun.ua