Щонайменше 10 людей постраждали під час зіткнень в Миколаєві

Вівторок, 8 квітня 2014, 01:22

У результаті зіткнень та перестрілки між "Народним ополченням Миколаєва", самообороною місцевого Майдану і проросійськими сепаратистами, які намагалися захопити будівлю Миколаївської ОДА, серйозно постраждали десять осіб.

Про це повідомляє сайт "Преступности.НЕТ".

Згідно з інформацією, у одного чоловіка серйозний перелом ноги і травма голови, двоє чоловіків отримали поранення голови: один активіст "Правого сектора" отримав удари міліцейським кийком, другий, активіст миколаївської осередку партії "Демократичний альянс" Денис Плішко, також отримав під час зіткнень поранення голови.

Травма голови була помічена і в однієї жінки - медики з "швидкої" обробляли їй рану.

Крім того, п'ять осіб отримали поранення від пострілів з ​​травматичного пістолета - в основному від куль постраждали представники самооборони Майдану, в яких стріляли проросійські сепаратисти - поранення в шию, спину, ноги та інші частини тіла.

Один чоловік був госпіталізований з контузією - прямо біля нього вибухнула сильна петарда.

При цьому досить багато людей отримали незначні поранення від попадання в них каміння та іншого.

 
 

Як відомо, після того, як сепаратисти не виконали вимогу Народного ополчення Миколаєва прибрати свої намети з території біля пам'ятника героям-ольшанцям, прихильники Майдану пішли зачищати площу самостійно.powered by lun.ua