Сепаратисти залишили будівлю СБУ в Донецьку, зникла зброя - джерело

Вівторок, 8 квітня 2014, 13:18

Співробітники Служби безпеки України повернулися до будівлі управління СБУ в Донецькій області, яку раніше займали сепаратисти.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на джерело в СБУ.

За його словами, сепаратисти залишили цю будівлю самі.

"Наразі співробітники перебувають уже у своїх кабінетах і проводять слідчі дії щодо захоплення будівлі та стосовно перекваліфікації кримінальної справи зі статті про масові заворушення на повалення конституційного ладу", - розповів він.

Співрозмовник підтвердив, що кімната для зберігання зброї була відчинена.

Водночас він не уточнив, яка кількість зброї звідти зникла.

"Але те, що зникла - це напевно", - додав він.

Як передає кореспондент агенції, біля будівлі Донецької облдержадміністрації перебуває близько 500 осіб. Скільки перебувають в обладміністрації - невідомо.

За даними одного з організаторів цих мітингів, у вівторок у будівлі Донецької ОДА має відбутися конференція, проте деталі наразі невідомі.

Водночас кілька співрозмовників агентства серед мітингувальників повідомили про розкол серед сепаратистів, що стався після нічної зустрічі із українським бізнесменом Рінатом Ахметовим.

Частину барикад почали розбирати, пишуть Новости Донбасса..

Після того, як закінчаться слідчі дії, барикади перед входом також будуть демонтовані.

Частину барикад розбирають. Фото: Новости Донбасса 
 

При цьому видання 62.ua пише, що в будівлі Донецької облради знаходиться зброя, яку сепаратисти захопили зі збройової палати СБУ. Зокрема, це автомати і пістолети.

В ніч на 8 квітня мільярдер Рінат Ахметов вийшов до сепаратистів у Донецьку, закликавши їх вести переговори з владою.

Як повідомив перший віце-прем'єр Віталій Ярема, за результатами цих перемовин сепаратисти, які захопили будівлю управління СБУ у Донецьку, пообіцяли скласти зброю та звільнити приміщення.powered by lun.ua