Кернесу трохи полегшало

Четвер, 1 травня 2014, 15:35

Найближчими днями ізраїльські медики будуть відключати мера Харкова Геннадія Кернеса від апарату штучного дихання.

Про це 1 травня після молебню за здоров'я мера повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова- Рубан.

За її словами, стан здоров'я Кернеса стабільний, але поки ще важкий.

"Ніч пройшла благополучно. Стан стабільний, але поки ще важкий. Ви розумієте, які обсяги пошкоджень, але, тим не менш, всі параметри стану організму в порядку. Мова йде про те, що в найближчі дні медики почнуть зменшувати медикаментозний сон і робити спроби відключити апарат штучного дихання", - повідомила Горбунова-Рубан.

Також вона зазначила, що придумати версію про інсценування поранення мера міг тільки абсолютно збочений і витончений розум.

За її словами, цю версію необхідно припинити обговорювати хоча б тому, що це ображає людей, які щиро хвилюються про стан Кернеса.

Як відомо, на Кернеса в понеділок близько 12 години дня було скоєно замах. За останніми даними, мер Харкова отримав кульове поранення під час велопрогулянки. Ані фото, ані відеопідтверджень нападу на Кернеса досі не було оприлюднено.

У ніч на 29 квітня мера перевезли на лікування в Ізраїль. У ніч на 30 квітня йому зробили операцію на хребті.

У вівторок Печерський райсуд Києва змінив домашній арешт Кернесу на особисту поруку одного із народних депутатів.

Харківського мера викликали на 13 березня в Генпрокуратуру на допит як підозрюваного. За його словами, кримінальне провадження порушено за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.2 127 (катування), ч.1 ст. 129 (погроза вбивством при наявності реальних підстав побоюватися цієї загрози) КК.

Українська правдаpowered by lun.ua