Диверсант "Стрілок" після перевороту оголосив війну Києву й просить допомоги в Кремля

Понеділок, 12 травня 2014, 15:50

Співробітник головного розвідувального управління Росії Ігор Гіркін, відомий під псевдонімом "Стрєлков", проголосив себе Верховним Головнокомандуючим і звернувся до Росії за військовою допомогою.

Відповідний текст його "першого указу" поширюють у вигляді листівок у Слов'янську й Краматорську, повідомляють Новости Донбасу.

"Беручи до уваги надзвичайний характер ситуації в країні, розв'язаний Київською хунтою геноцид донецького населення й погрози інтервенції з боку НАТО, звертаюся до Російської Федерації із проханням про надання ДНР військової допомоги", - сказано в "указі".

Стрєлков також вирішив перепідпорядкувати йому "як верховному головнокомандуючому ДНР усі постійно дислоковані на території республіки військові формування, органи безпеки, міліції, митниці, прикордонної служби, прокуратури, а також інші воєнізовані структури".

"Командирам відтепер виконувати тільки мої накази й розпорядження", - наказав Стрєлков.

Крім того, він відкрито оголосив війну українським силовикам. "Увести на території ДНР режим контртерористичної операції". У Росії саме так називаються подібні операції.

"У рамках КТО всі бойовики українських неонацистських угруповань (т.зв. "Національна гвардія", Правий Сектор, "батальйон Ляшко" і ін.) підлягають затриманню, а у випадку збройного опору – знищуються на місці", - впевнений Стрєлков.

"Правоохоронним органам республіки забезпечити кримінальне переслідування ватажків Київської хунти й інших осіб, причетних до підбурювання, організації й здійсненню масових убивств на території ДНР: І. Коломойського, П. Наливайченка, А. Парубія, А. Авакова, Ю. Тимошенко, А. Турчинова, А. Яценюка, О.Ляшка, А. Артеменка а також громадян США Дж. Бреннана, В. Нуланд, Дж. Псаки".

Він також зазначив, що "усі солдати й офіцери збройних сил, внутрішніх військ, СБУ, МВС і інших воєнізованих структур України із цього моменту вважаються, що незаконно перебувають на території ДНР".

Стрєлков вимагає, щоб протягом 48 годин вони присягнули на вірність ДНР або залишили її територію.

"Усім, хто перейшов під командування влади ДНР гарантується збереження військових і спеціальних звань, грошового забезпечення й соціальних гарантій ( за умови непричетності до здійснення тяжких і особливо тяжких злочинів)", - обіцяє російський диверсант.

Як раніше повідомлялося, колишні лідери самопроголошеної Донецької народної республіки фактично відсторонені якимось Сергієм Здрилюком, який називає себе "правою рукою" командуючого бойовиками в Донбасі Ігоря Стрєлкова (Гіркіна).

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...