Командувач Нацгвардією: Слов'янськ практично очищено від терористів

П'ятниця, 2 травня 2014, 14:15

Своїми професійними діями бійці Національної гвардії України практично очистили Слов'янськ від терористів.

Про це заявив командувач Нацгвардією Степан Полторак, - передає прес-служба МВС.

Він розповів, що під час виконання операції серед особового складу Нацгвардії немає убитих і поранених. 

В той же час штаб антитерористичної операції звернувся до ватажків терористичної групи, яка захопила Слов'янськ, з ультимативною вимогою видати всіх заручників, які незаконно утримуються в місті.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

"У разі не видачі заручників, органи слідства та прокуратури вимагатимуть від суду призначити для ватажків терористів максимальні терміни ув'язнення без урахування будь-яких пом'якшуючих вирок обставин", - сказав він.

Штаб АТО також пропонує рядовим бойовикам добровільно здаватися в полон антитерористичним силам і здавати свою, незаконно захоплену, зброю.

У разі добровільної здачі в полон рядовим бойовикам, які не скоїли тяжких та особливо тяжких злочинів, гарантується безпека і клопотання органів слідства та прокуратури.

Сигнал для добровільної здачі в полон - біла пов'язка на голові і зброя переведена в не бойовий режим носіння стволом вгору.

Всі дороги, які ведуть у Слов'янськ, заблоковані. Місто повністю оточене.

Як відомо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков раніше обіцяв амністувати учасників громадянського протистояння і захоплення адміністративних будівель, які не скоїли тяжких насильницьких злочинів.

Українська правдаpowered by lun.ua