В Одесі сепаратистам продали дані людей, які виступали за єдність України - КВУ

Понеділок, 5 травня 2014, 14:38

Одеса опинилася "на порозі терору", оскільки відбувся витік даних про людей, які виступали за єдність України.

Про це сказав голова Одеської обласної організації Комітету виборців України Анатолій Бойко на брифінгу в Українському кризовому центрі, повідомляє УНІАн.

"Чи міліція, чи лікарі продали проросійським активістам бази даних людей, які зверталися до лікарень по медичну допомогу", - заявив Бойко.

Тепер, за його словами, у соціальних мережах закликають зі вказуванням адрес і прізвищ іти мститися за тих, хто згорів в Будинку профспілок в Одесі 2 травня.

"Місто - на порозі терору", - сказав представник КВУ.

Бойко наголосив, що МВС "наразі ніяких реальних і ефективних кроків, аби цьому протидіяти, не робить".

На його думку, події 2 травня в Одесі сталися через зраду з боку силових структур.

"Одеська громадськість, Євромайдан два місяці на всю Україну волали, неодноразово зверталися до пана Авакова з вимогою змінити пана Луцюка (уже колишній керівник одеської міліції Петро Луцюк)", - зазначив Бойко.

Він наголосив, що цей керівник міліції призначався за квотою БЮТ і міністр МВС Арсен Аваков "не міг чи не хотів йти наперекір Юлії Володимирівні (Тимошенко), пану Турчинову, тобто Одеса постраждала через партійні квоти в МВС".

Бойко закликав притягнути до відповідальності всіх тих, хто допустив трагедію в Одесі 2 травня.

Як відомо, 2 травня в Одесі сталися сутички між сепаратистами, озброєними вогнепальною зброєю, і проукраїнськими активістами. Загинули кілька активістів. Потім проукраїнські активісти прийшли на Куликове поле, до табору проросійськи налаштованих людей, і підпалили намети.

У розташованому на Куликовому полі Будинку профспілок, в якому було багато людей, почалася пожежа.

За останніми даними, в Одесі 2 травня в лікарні звернулися 214 осіб, з них 27 – у дуже тяжкому стані. Загинули 46 осіб.

В СБУ повідомили, що зіткнення і заворушення в Одесі за участю представників незаконних військових формувань координувалися з території невизнаного Придністров'я диверсійними групами з РФ.powered by lun.ua