Турчинов сказав Меркель, що мирних людей АТО не чіпає

Понеділок, 5 травня 2014, 15:05

Антитерористична операція проводиться виключно проти терористів та диверсантів, які зі зброєю в руках захоплюють заручників, вбивають та тероризують цивільне населення на Сході.

У цьому запевнив канцлера Німеччини Ангелу Меркель виконувач обов’язків президента України і голова Верховної Ради Олександр Турчинов у телефонній розмові, повідомляє його прес-служба.  

"Повільний хід Антитерористичної операції пов'язаний із тим, що ми прагнемо забезпечити безпеку громадян та не допустити жертв серед цивільного населення", - зазначив він.

За словами Турчинова, влада робить все, щоб стабілізувати ситуацію на Сході України.

"Ми готові спілкуватись з тими людьми на Сході, які готові обговорювати свою позицію, але дискусії з тими, хто піднімає та застосовує зброю проти громадян України – неможливі", - наголосив він.

Турчинов наголосив, що зараз відпрацьовуються зміни до Конституції, які передбачають кроки щодо децентралізації влади, "щоб регіони отримали більшу самостійність".

Говорячи про вибори 25 травня, Турчинов запевнив, що мета влади – провести чесні та прозорі вибори.

"Реальні складнощі можуть бути лише в Автономній Республіці Крим, де вибори блокує окупаційний контингент російських Збройних Сил", - сказав він.

В.о. президента уточнив, що на кордоні із Кримом будуть створені додаткові дільниці, "щоб громадяни України мали можливість проголосувати".

У свою чергу, Меркель наголосила, що Німеччина повністю підтримує Україну і готова всіляко допомагати для врегулювання проблем.

Як відомо, Росія намагається переконати світ, що нинішня київська влада нібито воює проти власного народу та мирних "інакомислячих". powered by lun.ua