Іноземні експерти допоможуть розслідувати події в Одесі

12 переглядів
Вівторок, 6 травня 2014, 08:36

До розслідування подій в Одесі, які сталися 2 травня й призвели до масових жертв, залучаються іноземні експерти.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у коментарях у своєму Facebook.

"Результати розслідування по подіях в Одесі будуть оприлюднені. Зараз до розслідування залучаємо іноземних експертів. Для об'єктивності', - написав він.

Як відомо, 2 травня в Одесі сталися сутички проросійських сил або Антимайдану та прихильників Майдану і єдиної, цілісної України. На Куликовому полі підпалили намети Антимайдану, горів і Будинок профспілок. 

Окрім 46 загиблих, ще 48 зникли безвісти, повідомляє ТСН. У моргах – два десятки тіл залишаються невпізнаними.

5 травня Одеса прощалося з загиблими під час кривавих подій 2 травня. Ховали шістьох, зокрема і депутата обласної ради В'ячеслава Маркіна, якого часто можна було побачити на мітингах Антимайдану. 

Через жалобу в Одесі скасували всі заходи до дня Перемоги. 9 травня не буде ані концерту, ні феєрверків. Також ректори "вишів" подовжили канікули студентам до 12 травня.

Винними в трагедії, що сталася у вихідні, одесити називають, зокрема губернатора Немировського і полковникп Дмитра Фучеджи, який цими днями керував одеською міліцією. Наразі він відсторонений від виконування обов'язків, але його поки не звільнили.

Тим часом, від новопризначеного очільника міліції Івана Катеринчука містяни вимагають знайти та покарати винних у масовій загибелі людей.

powered by lun.ua