Сюмар про телевежу: "Класична диверсія. Мовлення каналів відновлено"

П'ятниця, 9 травня 2014, 11:08

Мовлення каналів відновлено, навколо телевежі Національно телерадіокомпанії у Києві організовано цілодобове патрулювання.

Заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар назвала підпал кабелів телевежі диверсією.

"Логіка російських спецслужб досі базується на вченні Леніна про першочергові "пошту, телефон, телеграф", - зазначила вона у Facebook.

"Ще вчора правоохоронні структури взяли під посилену охорону телевишку та інші об’єкти критичної інфраструктури в Києві. На територію "карандаша" на Сирці диверсантам потрапити не вдалося. Тому, за попередніми даними, підпалили кабелі в колодязі, доступ до якого є з вулиці, кинувши всередину запалювальну суміш", - повідомила Сюмар.

"Знають про такі колодязі тільки профі... Класична диверсія. За кілька годин локалізували пожежу та відновили мовлення телеканалів. Всі вже в ефірі", - написала вона.

У свою чергу, перший заступник гендиректора НТКУ Олександр Лієв повідомив журналістам, що вже організували цілодобове патрулювання всієї території

За його словами, на місці підпалу, який навіть колись деякі шукали і не знайшли, було все завалено, а тепер розчищено. 

Як повідомлялося, під ранок у Києві горіли кабелі в тунелях між Київською телевежою та приміщенням Національної телерадіокомпанії України. Це загрожувало тим, що глядачі не побачать низку телеефірів, зокрема марафон до Дня перемоги на "Інтері" та політичні дебати на "Першому національному". powered by lun.ua