Аваков показав "політичний доказ" російського сліду на Сході України

П'ятниця, 9 травня 2014, 19:11

Кулемет Калашникова, який вилучили під час бою 6 травня у Слов`янську, привіз до Києва командуючий Нацгвардією Степан Полторак.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, - передає прес-служба МВС.

"Під час бою із крупною терористичною групою в рамках проведення спецоперації в Слов`янську, було вилучено зброю. Це зброя російського спецназу", - зазначив очільник відомства.

Командуючий Нацгвардією пояснив, чому українські силовики вважають, що це зброя саме російських спецназівців.

Кулемет. Фото МВС України

"Приціли на таких кулеметах в Україні не використовуються. Це приціл останнього покоління. Такий кулемет і такі приціли знаходяться на озброєнні саме підрозділів спеціального призначення. А це свідчить про те, в ході проведення спецоперацій беруть участь представники іншої країни", - повідомив Полторак.

Він також зазначив, що зброя явно не зі складу, а побувала уже не одному бою.

Полторак також продемонстрував кулю калібру 12,7 мм.

Куля. Фото МВС України

"Як правило, така куля використовується в снайперській гвинтівці. А така зброя знаходиться  на озброєнні підрозділів спеціального призначення. І то, далеко не в усіх, а тільки в елітних підрозділах, які виконують серйозні задачі", - розповів командувач Нацгвардією.

Він повідомив, що від кулі такого зразка загинув український військовослужбовець.

"Ця куля – це "політичний" доказ. Цей доказ доводить присутність тут іноземних військ, диверсантів. Конкретніше – Російської Федерації", - підкреслив Аваков.

Українська правдаpowered by lun.ua