Ляшка у Львові облили зеленкою

70 переглядів
Середа, 18 червня 2014, 23:00

Депутата Олега Ляшка облили зеленкою у Львові. Це сталось близько 22:00 біля Високого Замку, перед будівлею львівської обласної телерадіокомпанії.

Про це повідомляє телеканал ZIK.

Ляшко приїхав взяти участь у програмі "Народний контроль" в ефірі телеканалу. Коли нардеп під’їхав до приміщення львівського телебачення, натовп невідомих молодиків став вигукувати "Ганьба!" та вимагати, щоб нардеп вийшов до них.

"Ми вийшли з машини і побачили натовп, близько 100-150 людей, які просто стояли", - розповідає фотограф Ляшка. Це були в основному молоді люди 16-17 років.

 "А що ви тут робите?", - запитав  Ляшко. У відповідь він нічого не почув, однак вже буквально перед самим входом до будівлі молодики підбігли і облили його зеленкою. Потім швидко побігли у натовп.

Сам Ляшко вважає, що це так "Свобода" зустрічає його у Львові. "Я можу тільки припускати хто це: або "свободівці", або "колоради". Хоча, звідки у Львові можуть взятися "колоради"?", – роздумував Ляшко.

Присутній у студії народний депутат України Маркіян Лопачак відразу ж заперечив причетність своєї політсили до такої "акції". "Повірте, "Свобода" не ставить собі на меті обливати Ляшка зеленкою під телестудією. Зараз ми займаємось кориснішими для України справами", – запевнив нардеп.

Охорона телеканалу стримала натовп від подальших дій. Міліція прибула на місце події, однак просто подивилася на те, що відбувається і поїхала.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua