На підмогу луганським прикордонникам відправили десант - Маломуж

16 переглядів
Понеділок, 2 червня 2014, 16:48

Військовослужбовцям управління Луганського прикордонного загону, на яких напали близько півтисячі бойовиків, відправлено підкріплення.

Про це на прес-конференції в Києві повідомив екс-голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж, передає "Укрінформ".

"Зараз, за моєю інформацією, туди направляється підкріплення. Але з величезним запізненням", - заявив Маломуж, який очолює Координаційну раду офіцерів.

Він зазначив, що в Держприкордонслужбі, з керівництвом якої він спілкувався, інформували про напад ще вночі.

Згодом силами АТО прикордонникам був направлений винищувач, який тільки розсіяв нападників, однак не було задіяно спецпідрозділ.

Маломуж застеріг від помилкових думок про те, що бойовики будуть уникати штурму прикордонників як централізованого органу влади, а будуть нападати тільки безпосередньо на кордоні.

На його переконання, саме така "дезорієнтація" призвела до того, що поруч з керуванням Луганського прикордонзагону не виявилося жодного спецпідрозділу швидкого реагування.

Екс-глава СЗР також вказав на відсутність належної координації між прикордонниками та штабом АТО.

Це, за його словами, головним чином стало можливим через присутність у штабі антитерористичної операції великої кількості непрофесіоналів і "паркетних генералів".

Вирішити питання неефективності АТО можливо тільки через залучення до керівництва операцією осіб з належним досвідом, "величезний кадровий резерв для чого в Україні є", переконаний Маломуж.

Як відомо, луганських прикордонників з 4 ранку штурмують терористи і вони вже 12 годин б'ються без підмоги.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua