Аваков пообіцяв порядок Красному Лиману і зведений загін для "важких" регіонів

5 переглядів
Четвер, 5 червня 2014, 10:38

У Донецькій та Луганській областях працюватиме зведений загін міліції із місцевих фахівців та відкомандированих із сусідніх областей, а в Красному Лимані – лише місцеві.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, відповідаючи на запитання журналістів про те, як буде відновлюватися робота міліції на сході після завершення антитерористичної операції.

Міністр зазначив, що далеко не всі працівники міліції Донецької та Луганської областей мають негативну оцінку МВС, повідомляє прес-служба відомства.

Така ситуація дала змогу визначити тих людей, які насправді служать Батьківщині, наголосив Аваков

"Загалом у "важких" районах діятиме зведений загін міліції, де будуть працювати місцеві професіонали, а також ті люди, які будуть відкомандировані із сусідніх областей. А що стосується Красного Лиману, то тут працюватимуть виключно жителі Донецької області", - заявив міністр.

Він також повідомив, що в. о. президента Олександр Турчинов призначив головою райдержадміністрації Краснолиманського району відомого бойового офіцера, який забезпечить порядок та дасть можливість населенню жити звичайним, мирним, життям.

Що стосується Слов`янська, то, за словами Авакова, там ідетсья про повну блокаду будь-яких шляхів виходу чи входу в місто.

Аваков також продемонстрував журналістам листівку, яку було розкидано спеціальними пушками. У ній йдеться про те, що починається антитерористична операція в місті, а також описаний загальний порядок дій для жителів району.

Напередодні повідомлялося, що сили АТО у середу повністю звільнили Красний Лиман Донецької області від терористів

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua