Бойовиків, які порушуватимуть кордон, знищуватиме авіація - радник Авакова

4 перегляди
Четвер, 5 червня 2014, 11:01

Україна готується застосовувати військову авіацію проти бойовиків, які перетинатимуть державний кордон.

Про це в інтерв'ю телеканалу "Дождь" заявив радник глави МВС України Антон Геращенко.

Геращенко підкреслив, що сили антитерористичної операції будуть ставити головне завдання життя і безпеку беззбройних громадян України, які зараз потрапили в зону дії терористів.

Він вказав на інтенсифікацію російської операції в Украні:

"... дійсно вона зараз інтенсифікується, вже розвідано основні бази терористів, розвідана основна структура. І ми зараз буде робити все, щоб перекрити кордон, щоб вони більше не могли потрапляти вільно з РФ і знищувати їх зони тут", - сказав Геращенко.

Геращенко зазначив, що змушений визнати, що українська кордон не настільки непроникна для вторгнення збройних груп:

"... але ми працюємо над тим, щоб наш кордон був на замку. Крім того, можу сказати, що зараз вживаються заходи з використанням сучасних космічних систем, які ми залучаємо з боку, і будемо залучати також "тепловізори " та інше сучасне (обладнання), - сказав радник міністра.

"Якщо будуть спроби прориву на автомобілях, на вантажних автомобілях, то ми будемо завдавати ударів з повітря по таких порушниках кордону", - зазначив Геращенко.

"Користуючись нагодою, хочу звернутися до прикордонників РФ і тих, хто нас чує, я вас дуже прошу - виконуйте обов'язок, захищайте кордон РФ з вашого боку, щоб до нас не приходили терористи, які потім повернуться до вас і робитимуть біду і у вашій країні", - вказав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua