Людина Льовочкіна: Партія регіонів не змогла визнати свої помилки

Четвер, 5 червня 2014, 17:05

Екс-заступник голови Адміністрації президента при Януковичі Сергій Ларін розповів про нову політичну силу, яка хоче замінити Партію регіонів.

Про це він сказав в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

Ларін не визнав, але і не спростував того, що проект створюється Сергієм Льовочкіним.

"Що стосується Сергія Льовочкіна, то я кілька років дуже щільно з ним працював. Наші погляди на розвиток країни в основному збігаються. Але не потрібно думати, що я, Мірошниченко чи Льовочкін можемо просто сісти і створити партію", - каже політик.

Назви у нового проекту поки немає:

"Є кілька варіантів, які зараз обговорюють наші регіональні ініціативні групи. У їх числі Партія розвитку України і Партія прогресу. Можливо, з'явиться інша назва, яка буде підтримана більшістю регіональних організацій".

Ларін пообіцяв, що в новій партії "не буде одіозних регіоналів".

За його словами, "Партія регіонів не змогла гідно відповісти на виклики сьогодення, визнати свої помилки і перебудуватися під вимоги, які висуває суспільство".

"За партією стояли мільйони виборців, які зараз взагалі позбулися політичного представництва на всіх рівнях. Цей вакуум неминуче намагаються заповнити радикальні і антидержавницькі сили . Наш новий проект покликаний дати відповідь на цей запит " , - заявив Ларін.

Коментуючи те, що в Раді формується нове депутатське утворення - нібито в інтересах бізнесмена-втікача Сергія Курченка, Ларін сказав:

"До нас і нашого проекту це не має ніякого відношення. Про ідеї цієї групи мені нічого не відомо".

Ларін працював під керівництвом Льовочкіна в президентській адміністрації Віктора Януковича на посаді заступника глави АП (2013-2014) , а до того - головою Кіровоградської облдержадміністрації (2010-2013).

У партійній біографії Ларіна, окрім Партії регіонів, був період членства в ще одній партії влади - НДП ( 1998-2003). На президентських виборах- 2014 недовгий час очолював штаб кандидата Сергія Тігіпка, але у квітні залишив його.

Як відомо, представники коаліції прогнозують "остаточний розвал" фракції Партії регіонів.

Лідер фракції "Свобода" Олег Тягнибок висловив думку, що депутати, які виходять з фракції ПР будуть об'єднуватися в групи, "які підтримують інтереси різних олігархів, для того щоб торгуватися з тепер уже новим президентом".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!