"Регіонали" у Раді розбиваються на групи впливу і міняються кріслами в залі

5 переглядів
Четвер, 5 червня 2014, 17:11

Фракція "Партії регіонів" розпадається на групи впливу. Депутати вже хочуть відсісти один від одного.

Так, журналіст Влад Содель на своїй сторінці в Facebook розмістив фото, на яких регіонали ділять місця в сесійній залі Ради, тримаючи в руках роздруковану інфографіку розсадки депутатів.

"Ось сьогодні підгледів у одного відомого дятла нові розклади по групам, тепер їх три, Воропаєва, Кунченка, і Бандурова. Найцікавіше в цій інфографіці, наявність групи "не визначилися", - написав Соболєв.

"Враховуючи що з Царьовим і Пшонкою вже все ясно, останні шестеро певно все ніяк собі ціну не складуть, і вважають себе неабияким цінним баластом на цьому Титаніку - (Шатворян, Брайко, Дейч, Безбах, Солошенко і Рибак)", - написав Содель.

 Фото зі сторінки Влада Соделя у Facebook 
 Фото зі сторінки Влада Соделя у Facebook

Як відомо, у вівторок, 3 червня, фракцію "Партії регіонів" залишили 20 депутатів.

Лідер фракції "Свобода" Олег Тягнибок висловив думку, що депутати, які виходять з фракції ПР будуть об'єднуватися в групи, "які підтримують інтереси різних олігархів, для того щоб торгуватися з тепер уже новим президентом".

Більшість із депутатів фракції які у вівторок вийшли з фракції, увійшли до нової групи, під керівництвом Віталія Грушевського.

На запитання чи правда, що він створює групу, яку фінансує Курченко, Грушевський відповів:

"Я читав провокаційні Інтернет видання, там дуже багато бруду, недостовірної інформації. Я ніякого відношення до вказаних осіб і не мав. Арбузова я бачив - 20 метрів, це найближче. Іншу людину я бачив тільки на шпальтах газет і камерах".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua