Речник АТО: Бойовики переходять на бік ЗСУ і здають інформацію

Вівторок, 1 липня 2014, 09:28

Речник АТО Олексій Дмитрашківський заявляє, що терористи з Донбасу переходять на бік силовиків цілими групами та повідомляють інформацію про місцезнаходження бойовиків.

"Бойовики зрозуміли, що чинити супротив українським силовикам немає сенсу", - сказав він, повідомляє Магнолія-ТВ.com.

"Бойовики у телефонному режимі та переходячи на сторону ЗСУ надають достовірну інформацію, яка отримує підтвердження, про плани та дислокацію сил терористів", - запевнив Дмитрашківський.

"Наразі тривають перемовини і очікується перехід на сторону сил АТО ще великої групи бойовиків", - повідомив речник АТО.

Дмитрашківський також додав, що невдовзі буде оприлюднено інформацію про кількість артилерії та авіації, що бере участь в активній фазі АТО.

Наразі артилерія та авіація українських силовиків завдає нищівних ударів по основних об'єктах та базах терористів. Дані про місця розташування цих об'єктів та скупчень терористів отримані від бойовиків, котрі перейшли на бік АТО.

Як відомо, за час припинення вогню – так званого "перемир'я" – терористи скоїли 122 напади на сили АТО. Загинули 27 учасників АТО.

Лише за минулу добу, за даними сайту, в результаті нападів терористів 1 український військовослужбовець загинув, 17 отримали поранення.powered by lun.ua